equalizer.gif (240Ã?320)
 
 Ayşe ayan (İstanbul ) ,   Merhabalar İstanbul'dan dinliyorum sıradaki parcayı alaplılara gelsin...    |           hamza goksal ,   abi iyi yayinlar ispanya barcelonadayiz seni dinliyoruz yine bi parca bekliyoruz senden mars lojistik calisanlari...    |           Muhammed (İstanbul esenyurt) ,   Selamün aleyküm nasilsin gardaşım kaptaşlı muhammed ben ereğliye istanbul dan selamlar ...    |           celal (yıldız) ,   neşet ertaştan gönül dağını rica ediyorum dinleyen herkese gelsin...    |           Savaş bozkurt (Kdz ereğli) ,   Erdemir oto merkez çalışan kaptanları sıradaki parça tşkler...    |           HÜLYA (ANTALYA) ,   yonca lodi -emanet çalar mısınız eşim ayhan lafcı için teşekkürler iyi yayınlar ereğli ye selamlar...    |           HÜLYA KOÇDEMİR LAFCI (ANTALYA) ,   Selam karizmatik yaklasık 10 seneden beri sizi dinliyorum ,başarılar diliyorum sizee net üzerinden Antalya da da dinlemeye devam:)ben eşim Ayhan Lafcı ve Ereğli deki tüm sevdiklerime kayahan dan 365 gün şarkısını istiyorum teşekkürler...    |           berkant akçakese (kandilli) ,   yeni yayın hayatın da başarılar dileriz kandilliden AKÇAKESE AİLESİ...    |           massoud (bayburt) ,   selamun aleykum massouddan wish e sıradakı sarkıyı calar mısın ...    |           mesut (bayburt) ,   bak yesil yesil emel sayından calar mısınız massouddan wish e ...    |           wish (onguldak/eregli) ,   kolay gelsin iyi yayınlar tolga bey wish ten massouda sıradaki farca gelsin olurmu tşkler yarın kacta geliyim ?...    |           yasar gumus (subasi) ,   iyi geceler iyi yayinlar can radyo ailesi...    |           yasar gumus (subasi) ,   iyi geceler iyi yayinlar can radyo ailesi...    |           ismail akçıray (kdz.EREĞLİ) ,   tek kelimeyle harika... ileride dahada gelişeceğinden şüphe duyulmayacağı aşıkar olan sitenizin şehrimize vede ülke vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasını canı yürekten arzular yayın hayatınızda başarılar dilerim....    |           nuray (kd ereğli bağlık) ,   gurup ozanca altın yüzüğüm kırıldı...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
CAN RADYO FM 89.0 Mhz.
Canınıza Can Katan Radyo
 
 

ÇATUROĞLU, ÇALIŞMALARI ANLATTI

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, TBMM'nin 26. döneminde, yılın ilk ayı içinde görüşülen ve karara bağlanan çalışmaları, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile paylaştı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu şu görüşleri paylaştı:

"AK Partinin seçim meydanlarında halkımıza verdiği vaatlerinden bir kısmı geçtiğimiz hafta Türkiye Büyük Millet Meclisinde kanunlaştı. Yapılan düzenlemeler, muhtarlarımızı, gençlerimizi, çalışan kadınları ve toplumun birçok kesimini ilgilendirmektedir. Bu yasal düzenlemenin detayları şunlardır;
. - Söz verdiğimiz gibi sosyal güvenlik destek primini kaldırdık, yaşlılık aylığı alıp da çalışanlar bundan sonra sigorta primi ödemeyecekler.
- Muhtarlarımızın maaşlarında artış sağlanmıştır.
- Yeni iş kuran gençlerimize üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlanacaktır. 
- Gençlere ücretsiz sağlık hizmeti sağlanmaktadır.
- Basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8.000 TL’ye kadar kazançlarından vergi alınmayacaktır.
- Öğrenim gören gençlerimizin pasaport harcı kaldırılmaktadır.
- Memurların doğum sonrası ücretsiz izin süreleri memuriyet kıdeminde dikkate alınacaktır.
- Kadın memurlara doğuma bağlı olarak ilk çocukta 2 ay, ikinci çocukta 4 ay, üçüncü ve üzeri çocukta 6 ay yarı zamanlı ve tam ücretli çalışma hakkı getirilmektedir.
-Doğum yapan memurlar için, üç yaşını doldurmamış olan bir çocuğu evlat edinmiş olan memurlar için ya da böyle kişilerin eşi olan memurlar için istemeleri halinde 8 haftalık izin süresinden sonra belli süreler boyunca yarı gün mesaisi mümkün hale gelmektedir.
-Evlat edinen memurlara, kullandıkları bu izinlerinin bitiminden sonra kullanılmak üzere isterlerse 24 aya kadar aylıksız izin hakkı verilmektedir.
- Özel sektörde çalışmakta olan kadınlara doğum sonrası yarım çalışma ödeneği getirilmektedir.
- Özel sektörde çalışmakta olan kadınlara kısmi süreli çalışma hakkı verilmektedir.
- Özel sektörde çalışmakta olanların doğum sonrası ve evlat edinme sonrası izinleri artırılmaktadır.
- Polislerin emniyet hizmet tazminatı yüzde 25 artırılmış ve ayrıca polislerin, uzman jandarmaların ve uzman erbaşların 2200 olan ek göstergeleri 3000’e çıkarılmıştır.
- Yemde ve gübrede KDV kaldırılmıştır.
- Sosyo-ekonomik gelişmişlik endeksi düşük illerdeki işverenlere sigorta teşvikinin kapsamı genişletilmektedir.
- Otoyoldan ücretsiz geçenlerin idari para cezalarında indirim sağlanmaktadır.P
Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum."

 
Tarih       : 04 Şubat 2016
 
 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2015

ÇAĞLAYAN YAYIMCILIK VE REKLAMCILIK A.Ş.

İzleyici Temsilcisi : Mustafa KELEŞ

info@ereglicanradyo.com

Reklam ve Sponsorluk irtibat Telefonları : 0533 735 55 09 & 0553 283 31 67